Hakkımızda

Şirketlerimizin ana ilkesi: 'Performans ve Rekabette Üstün Başarı'dır. Bunu sağlamanın ön koşulu temeli 'insana saygı' olan 'toplam kalite' yaklaşımımızın LAKENS GLOBAL'ın fonksiyonlardaki uygulamalarının sürdürülmesi olduğunun bilincindeyiz.

Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını önemle izlemeli ve koşulsuz yerine getirmeliyiz. Rekabet gücümüzü sürdürebilmek ve daha ilerilere taşıyabilmek için müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizle yönettiğimiz tüm süreçlerimizde "mükemmellik" in arayışı içinde olmalıyız.

Hızla değişen iç ve dış müşteri taleplerinin doğru zaman, miktar ve kalitede sağlayabilmek için 'sürekli iyileştirme ve geliştirme' faliyetlerimizi sürdürebilmeliyiz.

Personelimizin şirketimize bağlılığını en yüksek seviyede tutmalıyız ve Mühendisler ahşap'ta çalışmaktan mutlu olmalarını sağlamalıyız.

Amaçlarını gerçekleştirebilmek için sınırlı 'kaynaklarını etkin kullanma' ya devam etmeli ve gerekli teknolojik yatırımları zamanında yapmalıyız.

Tedarikçilerimizi bir iş ortağı olarak görmeli ve onlarında aynı hedefleri benimsemelerini sağlamalıyız. Çalışanlarımıza, müşterilerimize, son kullanıcılara ve çevreye zarar vermeyecek şekilde tasarlamalı ve üretmeliyiz. Kaliteli ürünler kaliteli ortamda üretilir. Ailemizin her bireyi iş yeri ortamımızın emniyetli, temiz ve güvenli' olmasından sorumludur.

Müşterilerimiz tarafından güvenilir, güçlü ve saygın bir imalatçı olarak görülmek ve ilk akla gelen doğal iş ortağı sayılmamız için LAKENS GLOBAL ailesinin tüm fertlerinin bu yöndeki çabalarımızı sürdürerek, toplam kalite anlayışımızın yaşamımızda, ilişkilerimize ve işimize ışık tutmasını sağlamalıyız.

Şube

Kargı Mah. Belediye Sk.No:2 Tosya/KASTAMONU

E-posta: info@lakens.com.tr

Tel: +90 (366) 313 26 23

Faks:

Yeniliklerden haberdar olmak için abone olun.
İletişim Formu
Copyright © 2017.